Szalai Róbert aranyérme az emlékversenyen

A Baczakó Péter Súlyemelő Emlékversenyen szerepelt a hétvégén Szalai Róbert. A halasi sportoló mindkét fogásnemben az első kísérletével olyan súlyokat mozgatott meg, amelynek köszönhetően aranyérmet szerzett.
Megyebajnokok a halasi tornászok

A Fazekas Mihály Általános Iskola volt a házigazdája a tornász diákolimpia megyei döntőjének. A házigazda a jól kivitelezett gyakorlatoknak köszönhetően csapatban begyűjtötte az összes aranyérmet.
Az éremkollekció teljes, de folytatom...

Németh Zoltán eredményes évet zárt 2019-ben. A kiskunhalasi erőemelő begyűjtötte a teljes éremkollekciót: országos, Európa-, sőt világbajnoki  címet is nyert, de mint a Halas Televízió Sportmagazinjának elmondta: már készül a folytatásra.
Harmincegy érem, 52 egyéni úszócsúcs

Paplogó Hunor egymaga hat aranyérmet nyert a Kecskeméten megrendezett, három napos cikluszáró versenyen. A Kiskunhalasi Úszó és Gyógyúszó Egyesület színeiben induló fiatalok öszesen 31 éremmel és 52 egyéni csúcssal büszkélkedhetnek.