Somlai Gábor váltóban kétszeres EB-bajnok lett

A szlovéniai Kranjban rendezték meg idén a masters úszó Európa-bajnokságot. Somlai Gábor mixválóban és vegyesváltóban is aranyérmet nyert, előbbiben Európa-csúccsal győzött a magyar csapat.
Halász Bence bronzérmes az Európa-bajnokságon

A második legjobb eredménnyel került a kalapácsvetés döntőjébe Halász Bence a berlini Európa-bajnokságon. A jánoshalmi atléta kedden este a fináléban szenzációs dobással 77,36 méterre repítette a szert, ezzel megszerezte első felnőtt EB érmét, mégpedig egy bronzot.
Halász Bence az Európa-bajnokság döntőjében

Elsőként, első dobásra megdobta a szükséges szintet Halász Bence, így ott lehet az Európa-bajnokság holnapi döntőjében. A fiatal atléta, aki Kiskunhalason ismerkedett meg a dobószámok alapjaival azt mondta, a fináléra még több energiája lesz.
Felhő Viki 5. lett az Európa-bajnokságon

Az igen előkelő 5. helyet szerezte meg Felhő Viktória a római junior birkózó Európa-bajnokságon. A bronzmérkőzésen a Kiskunhalasi Birkózó Klub versenyzőjét a svéd Linnea Svensson győzte le.
Felhő Viki a bronzéremért birkózhat

A bronzéremért birkózhat a junior Európa-bajnokságon Felhő Viktória. A Kiskunhalasi Birkózó Klub versenyője csütörtökön délelőtt  Juliana Janevától vereséget szenvedett, mivel a bolgár lány a döntőbe került, így a zsanai sportoló a 3-5. helyért léphet szőnyegre.