A Mecseknádasd még jobb az UKSC-nél

Visszatért az NB II-es férfi kézilabda-bajnokságba a Kiskunhalasi UKSC. A fiúk nem is akármilyen ellenféllel kezdtek, az a Mecseknádasd volt a rivális, amely az előző két szezonban dobogón végzett és több magasabb osztályban játszó kézilabdázó van a keretében. Ez a végeredményen is meglátszott.
Halason volt a megyei Final4 (galéria)

A Kiskunhalasi UKSC volt a házigazdája a Bács-Kiskun Megyei Kézilabda Szövetség által szervezett Final4 Tornának. A halasiak mellett a Kalocsa, a Kunszentmiklós és a Nemesnádudvar vett részt a mérkőzés-sorozaton, amely egyben bajnoki főpróba is volt.
Kézilabda a halasi mentőalapítványért

A Kiskunhalasi Mentőalapítvány javára ajánlották fel a megyei női kézilabda Final4 Torna bevételét, amelyet vasárnap rendeznek a Horváth istván Sportcsarnokban. Az első mérkőzés 10 órakor kezdődik - tudtuk meg.
Az UKSC nyerte a megyei Final4 Tornát

Két magabiztos győzelemmel nyerte meg a Bács-Kiskun Megyei Kézilabda Szövetség által kiírt Final4 Tornát a Kiskunhalasi UKSC. A Demeter Ádám vezette csapat számára ez nagyon jó előjel a szeptember 13-án rajtoló NB II-es bajnokságra való felkészülés hajrájában.
Kézilabda Final4, halasi csapatokkal

Két hétvégén rendezik meg a Bács-Kiskun Megyei Kézilabda Bajnokság legjobb 4 csapatának a rájátszását,  mind a nőknél, mind pedig a férfiaknál. A gyengébbik nem küzdelmeinek a kiskunhalasi Bibó István Gimnázium Horváth István Sportcsarnoka lesz a házigazdája jövő vasárnap, augusztus 30-án viszont a férfiak meccselnek Tiszakécskén.  Mindkét helyszínen szoríthatunk halasi csapatért.