Halasi úszóérmek a Naturtex Kupáról

Három arany-, 6 bronzérem mellett 26 pontszerző helyet szereztek a Kiskunhalasi Úszó és Gyógyúszó Egyesület versenyzői Hódmezővásárhelyen, a Naturtex Kupán. Novotny Attila és Csontos Kristóf tanítványai több egyéni csúcsot úsztak.
Egyéni csúcsok, halasi érmek az Aranyhomok kupán

A Kiskunhalasi Úszó és Gyógyúszó Egyesület versenyzői is rajthoz álltak a tizedik alkalommal megrendezett Aranyhomok Kupán. A kecskeméti megméretésen. A halasiak 4 bronzérmet és 15 pontszerző helyet szereztek a népes mezőnyben.
Remek gyorstollas eredmények a nemzetközi mezőnyben

Utánpótlás versenyt szervezett a Nemzetközi Gyorstollas Szövetség, mégpedig igen speciális feltételekkel. A járványhelyzet miatt minden résztvevő feladatokat kapott, amelyekről felvételeket kellett készíteni. A KB Autoteam SE Szitakötők Gyorstollas Szakosztályának két versenyzője, Mészáros Dóra és ifjabb Antal Zoltán kimagaslóan jó szerepést tudhat maga mögött.

Panni diplomamunkája a világ legjobbjai között
Közélet

Czikkely Panni 2013-ban végzett a kiskunhalasi Bibó István Gimnáziumban. A tehetséges lány ezt követően ipari termék- és formatervező mérnökként diplomázott. Most diplomamunkájával pályázott egy világszintű versenyre, ahol egy online szavazattal akár Ön is támogathatja, hogy a legjobb legyen kategóriájában.