Visszavágtunk a Békéscsabának

Visszavágott az őszi vereségért a Kiskunhalasi UKSC a Békéscsabának az NB II-es férfi kézilabda-bajnokság szombati mérkőzésén. A halasiak számára fontos volt a két pont megszerzése, ráadásul a következő fordulóban is hazai közönség előtt játszanak majd.

Fontos győzelmet aratott a Kiskunhalasi UKSC az NB II-es férfi kézilabda-bajnokságban. Paic Róbert tanítványai hazai pályán fogadták a Békéscsabát, amely ősszel legyőzte a mieinket. Most mindenképpen nyerni akartak a halasiak, ennek megfelelően kézilabdáztak már az első félidőben is. Harminc perc játék után 14-10-es hazai vezetés állt a Horváth István Sportcsarnok eredményjelzőjén. A szünet után a békésiek csak csökkenteni tudtak a különbségen, a két bajnoki pont az UKSC-hez került. Kiskunhalasi UKSC - Békéscsaba 28-26 (14-10). Folytatás egy hét múlva, ugyancsak hazai közönség előtt, akkor a Karcag lesz az ellenfél.