Háromért, hármat

Továbbra is veretlen a megyei III. osztályú bajnokságban a Szilády RFC, amely egy hazai döntetlen és egy idegenbeli sima siker után ismét itthon játszott. A Tataháza ellen már az első félidőben két gólt szereztek, majd a szünet után egy gyors találattal végleg eldöntötték a 3 pont sorsát.

Csupa hármas jellemezte a Szilády RFC szombatját. A fiúk a megyei III. osztályban szerepeltek, a harmadik fordulót játszották és háromszor vették be az ellenfél kapuját. A hazai mérkőzésen a Tataháza volt az ellenfél. Vincze Attila és Bisztrovics Róbert csapata egy döntetlennel és egy idegenbeli, magabiztos sikerrel a háta mögött várta a meccset. Az RFC jól kezdte a találkozót,  a 17 percben Csillag Dániel szerezte meg a vezetést, majd tíz perccel később Modok Marcell is betalált. A szünetig már nem változott az eredmény. A térfélcsere után Gieszinger Péter biztosította be a győzelmet. Kiskunhalasi Szilády RFC - Tataháza 3-0.
Archív fotó: Hideg József