Rangadón javított a KFC

Úgy kellett a Faddikorr-Kiskunhalasi FC számára a siker, mint egy falat kenyér. Ráadásul ez a három pont egy rangadón született meg vasárnap késő délután, a Jánoshalma otthonában. Fordulatos meccsen szerezte meg az első győzelmét Kis Péter csapata az őszi idényben.

Gödörben volt az elmúlt hetekben a Faddikorr-Kiskunhalasi FC. Kilátástalan játék és súlyos vereség az Akasztó otthonban, döntetlen a Baja ellen, ez volt eddig a bajnoki mérleg. A kupában két fordulót gólzáporos győzelemmel hozott a csapat, de a Tiszakécske már nagy falat volt, ráadásul ott kilátástalan focit mutattak a fiúk. Ilyen előjelekkel utazott a KFC Jánoshalmára, egy több évtizedes rangadóra. Nos, ilyen meccsen szép javítani. Különös pikantériája volt a mérkőzésnek, hogy az előző szezonban Bogdán Róbert és Kárász Zsolt is a KFC-t erősítette, most ellenfélként találkoztunk velük. A 8. percben Szabó Tamás öngóljával vezetett a Jánoshalma, de a 16. percben Gomes Mesa Daniel egyenlített. A második félidőben, az 56. percben megint Gomes villant, már nálunk volt a vezetés. Volt még csavar a találkozóban, ugyanis a 70. percben Kovács Máté révén ismét egalizált a hazai csapat. A hajrában azonban jött a Zdravko Maravic, aki három pontot érő gólt szerzett a rangadón. Nagyon kellett ez a siker. Jánoshalma - Faddikorr-Kiskunhalasi FC 2-3 (1-1).