Két góllal voltunk jobbak

A Jánoshalma elleni idegenbeli siker után hazai közönség előtt kellett bizonyítani a Faddikorr-Kiskunhalasi FC játékosainak. A Lajosmizse nem tűnt verhetetlen ellenfélnek, igaz az elmúlt három forduló során csak döntetlenjei voltak. A halasiak folytatták a jó sorozatukat, voltak kapufáink is, szerencsére két alkalommal bevettük a vendégek kapuját és ez három pontot ért.

Folytassuk ott, ahol egy héttel korábban, a Jánoshalma legyőzésével abbahagytuk! Ez volt a jelszó a Faddikorr-Kiskunhalasi FC öltözőjében a Lajosmizse elleni hazai találkozó előtt a Bundzsák Dezső Sportközpontban. A tűző napsütésben lejátszott meccsen először a mizseiek értek el a halasi kapu elé, de hét perccel később már a vendégkapuban táncolt a labda. Egy jobb oldali szögletre Djordjevic Slobodan érkezett a rövid oldalon és erőteljes fejest küldött a hálóba. A folytatásban is voltak helyzetek, Gomes lövése a kapufán csattant, és egy fejesnél is segített a vendégeken a felső léc. A vendégek két gyors emberükben, Juhász Miklósban és Spiegelberger Tamásban bízhattak, akik bizony néha megkavarták a KFC védelmét. A szünet után rögtön először a hazai, majd a mizsei kapu előtt volt helyzet, de a három pont sorsa a 63, percben dőlt el, Csáki Róbert gólja szépségdíjas volt érdemes lesz megnézni kedden este a Sportmagazinban, A halasiak második meccsüket nyerték meg az őszi szezonban. Faddikorr-Kiskunhalasi FC - Lajosmizse 2-0.