Remekeltek a lányok

Remekül kezdte az évet a Kiskunhalasi FC női labdarúgócsapata a Domaszéken megrendezett Nemzetközi Szkíta Sport Kupán. A halasiak négy győzelem mellett csak az elődöntőben kaptak ki egy szoros mérkőzésen, így a harmadik helyen végeztek a rangos megméretésen.

Hagyományosan, január első hétvégéjén rendezték meg Domaszéken a Nemzetközi Szkíta Sport Kupát, amelyen NB-s csapatok és játékosok is pályára léptek. A Kiskunhalasi FC nő együttese is ott volt a rangos megméretésen. A lányok eredményesen és jól játszottak - tudtuk meg. Négy győzelem mellett (- Szentmihály 5-0, - Pusztaföldvár 4-1, - Bakró 4-1, - Szentmihály 3-2) egy szoros mérkőzésen elszenvedett vereség volt a mérleg, így a Halász Géza irányította csapat a harmadik helyen végzett. A torna gólkirálya a 7 gólig jutó Szakál Petra volt. A halasi csapatban  Balázs Tímea, Nagy Zita, Turcsoki Natália, Kovács Klaudia, Sörös Szilvia, Csorba Vivien, Hernádi Orsolya, Csamangó Dóra, Szakál Petra kapott helyet.
Fotó: facebook.com