Polgármesteri különdíj a fitnesz egyesületnek

Kora délelőtt döntött a képviselő-testület, zárt ülés keretében arról, hogy kik kapják idén a városi sportdíjakat. Néhány perccel ezelőtt eldőlt az is, hogy kié lesz 2016-os teljesítménye okán a polgármesteri különdíj. Az elismerést a februári Sportgála keretében a Halas-Fitness Egyesület veheti majd át.

Kilenc kategóriában ítélik oda minden esztendőben Kiskunhalas Város Sportdíját. Az is hagyomány, hogy a polgármester külön elismerést ad át az arra méltó versenyzőnek, egyesületnek, sportszervezetnek, támogatónak. Idén sem lesz ez másképpen, a különdíjról néhány perce született döntés. Az elismerést a Halas-Fitness Egyesületnek ítélte oda Fülöp Róbert. A klub idén ünnepli huszadik születésnapját, nevelt már Európa-bajnokot, Grand Prix-győztest és számtalan országos bajnoki aranyérmest is. A 2016-os esztendőben is sikeresek voltak a fitneszesek, 17 versenyen 15 elsőséget és 70 dobogós helyezést értek el, több nemzetközi megméretésen is helytálltak. A különdíjat február 11-én, a Sportgálán vehet át a Halas-Fitness Egyesület.