Szilády-siker Szegeden

Aranyérmet szerzett a Szilády RFC 2007-es csapata Szegeden, a BestByte Kupa nemzetközi labdarúgótornán. A halasiak, Pozsár Mátyás edző irányításával, nagyszerű játékkal a döntőben 6-2-re múlták felül a Hírös-Ép Kecskemétet, ezzel elhódítotték a díszes serleget. Két halasi játékos is különdíjat vehetett át.

Az újszegedi sportcsarnokban rendezték meg a BestByte Kupát, amelyet utánpótláskorú focisták számára kínált játéklehetőséget. A nemzetközi megméretésen a Szilády RFC 2007-es csapata szerepelt. A fiúk a selejtezők során a SZEOL ellen 3-0-ra, a Magyarkanizsa ellen pedig 3-2-re nyertek. Következett a döntő, a Hírös-Ép Kecskemét ellen. A halasiak nagyszerű játékkal 6-2-re győztek, így Pozsár Mátyás csapata aranyérmes lett. A torna válogatottjában Varga Márk került, míg Dömötör Andor volt a gólkirály. A keretben Varga Márk, Zsembery Áron, Dömötör Andor, Földes Marcell, Szili Donát, Acsai Botond, Szakál Áron, Orbán Péter, Barabás Armand, Ábrahám László, Várszegi Bence kapott helyet.