Lendületben a KFC

Zsinórban a harmadik mérkőzését nyerte meg a Faddikorr-Kiskunhalasi FC, ezzel már a tabella élmezőnyében van. A halasiak, hazai közönség előtt három góllal verték a Bácsalmást. Stetakovic Marinko csapata a legutóbbi három meccsén  tíz rúgott gólnál tart.

A Bácsalmás volt a Faddikorr-Kiskunhalasi FC ellenfele a megyei labdarúgó-bajnokságban szombaton délután. A halasiak két győztes mérkőzés után a hasonló folytatásban bíztak. Ennek megfelelően kezdődött a mérkőzés, egy szép támadás végén Tóth Tamás lőtt hatalmas gólt a 2. percben a vendégek kapujába. Úgy tűnik, hogy Amariutei Sorin visszatérésével a gól is visszatért a csapatba,  a halasiak hetese a 34. percben vette be a bácsalmási kaput. A végeredmény az 58. percben alakult ki, ismét Sorin volt eredményes. Stetakovic Marinko csapata úgy tűnik, hogy elkapta a fonalat, a Soltvadkert, a Harta után a Bácsalmást is legyőzte a gárda. Ráadásul ezen a három meccsen összesen tíz alkalommal vették be az ellenfelek kapuját, miközben egyetlen gólt kaptak. A jó sorozattal a KFC a negyedik a tabellán. Faddikorr-Kiskunhalasi FC - Bácsalmás 3-0.