Kiválóan szerepeltek a Kiskunhalasi Birkózó Klub versenyzői a Kelet-Magyarországi Régió szabadfogású bajnokságán. Az U10-es és U11-es korosztályban is érmet nyertek a halasiak - közölte Csapi Antal, az egyesület elnöke a közösségi oldalán.
A Kelet-Magyarország Régió területi, U10-es, U11-es és U13-as szabadfogású bajnokságát rendezték a hétvégén. A nagyon erős mezőnyben közel 220-an léptek szőnyegre. A Kiskunhalasi Birkózó Klub négy fővel képviseltette magát a rangos megméretésen. Mint megtudtuk, az U10-korosztályban Csikós Hunor a dobogó legmagasabb fokára állhatott fel. Az U11-es korcsoportban Boldog Bence a második helyet szerezte meg. Az U13-asok mezőnyében Horváth Emese és Cserkó Máté is nagyon küzdött, tisztesen helytállt.
Dr. Anders Alexandra segítségével az örökségvédelem jelenéről és jövőjéről beszélgetünk. Megtudhatjuk, hogyan óvhatjuk meg közösen tárgyi és épített emlékeinket, és milyen szerepe van ebben a szakembereknek és a helyi közösségeknek.