Pump und Run: halasi tűzoltók megint a legjobbak között
Sziréna

Komoly erőt és állóképeséget igényelt a résztvevőktől a hatodik alkalommal megrendezett Pump and Run verseny, amelynek Kecskemét volt a házigazdája. A tűzoltóknak előbb fekvenyomásban kellett 60 kilogrammot teljesíteni, majd egy 700 méter hosszú futópálya következett, teljes védőfelszerelésben és légzőkészülékben. A csapatversenyt a halasiak nyerték, egyéniben a 30-40 évesek között Csernák Zsolt győzött, Huczek Zsolt előtt.
Remek eredmények az Union Dojo Kiskunhalastól

Az Union Dojo Kiskunhalas versenyzői is részt vettek a  Baján megrendezett Baja-Omicron Kupa, amely egy nemzetközi kyokushin karate bajnokság volt.Horváth Zoltán vezetőedző tájékoztatása szerint a halasiak szépen helytálltak, amelyet számos érem és értékes helyezés fémjelez.
Visszatértek a lányok: remek halasi fitnesz eredmények

Nehéz időszakon van túl a Halas Fitness Egyesület. Az első őszi versenynek Balatonfüred volt a házigazdája és a lányok megmutatták: visszatértek, itt vannak és remek eredményekkel adóztak edzőjük, Tóth Péter emléke előtt.
Lépcsőfutásban is a halasi tűzoltók a legjobbak
Sziréna

Egy héttel azután, hogy beszámoltunk a halasi tűzoltók kivételes sikeréről, újabb versenyen bizonyítottak. Kecskeméten rendezték meg a megyei lépcsőfutó bajnokságot, amely igen kemény próbatételt jelent a jelentkezők számára. Komplett védőruhában és légzőkészülékkel kell teljesíteni a Malom Központ legalsó parkolószintjétől egészen a legfelső emeletig.