További Galéria Ajánló

A Szent József-iskola nyerte az ifjúsági katasztrófavédelmi versenyt
Az Év Önkéntese lett Ekéné Misándi Klára
Hétköznapi hősök a Csetényiben
Ünnepség, díjátadás A magyar kultúra napján

A jövő generációinak ültettek fákat a bibósok

2025. 11. 08., 18:50
Aki fát ültet, jövőt épít. Ez hangzott el azon az ünnepségen, amit a Bibó István Gimnázium udvarán tartottak a napokban.
1/15
A jövő generációinak ültettek fákat a bibósok
Kapcsolódó cikk: A jövő generációinak ültettek fákat a bibósok
1/15