2026. 02. 09. hétfő
Abigél, Alex
  Írjon nekünk overcast clouds 3°C Érzett: 1°C Szél: 2 m/s Párat.: 85%

Országos elismerés a halasi kórház főnővérének

Szőri Attila  |  2025. 09. 05., 12:00

Szeptember 4-én Siófokon, a MESZK (Magyar Egészségügyi Szakdolgozói Kamara) XII. Szakdolgozói Tudományos Kongresszusán adták át a rangos MESZK Szakmai Díjakat, melyet országosan 3 kiváló szakember vehetett át. Köztük van Kuklis Tímea, a Kiskunhalasi Semmelweis Kórház traumatológiájának főnővére is.

A halasi egészségügyi intézmény a következő közleményben tudatta a jó hírt:

„Szeptember 4-én Siófokon, a MESZK (Magyar Egészségügyi Szakdolgozói Kamara) XII. Szakdolgozói Tudományos Kongresszusán adták át a rangos MESZK Szakmai Díjakat, melyet országosan 3 kiváló szakember vehetett át:

Böbékné Czékus Ildikó, ápolásszakmai igazgatóhelyettes – Baranya Vármegyei Területi Szervezet. Kuklis Tímea, főnővér – Bács-Kiskun Vármegyei Területi Szervezet. Pakai Tímea, főnővér – Békés Vármegyei Területi Szervezet.

Nagy örömünkre szolgál, hogy a vármegyéből egyedül Kuklis Tímea traumatológiánk főnővére részesült ebben a magas szakmai elismerésben. A díjat azok a szakdolgozók kaphatják, akik hivatásuk képviseletével az egészség megőrzése, betegségek megelőzése, az ápolás, gondozás és betegellátás területén magas színvonalú, példaértékű eredményt értek el, valamint kimagasló teljesítményükkel hozzájárultak az egészségügyi ellátás és szakdolgozói tevékenység fejlesztéséhez.

Szívből gratulálunk Timinek, és köszönjük, hogy szakmai tudásával, emberségével és kitartásával nap mint nap hozzájárul betegeink magas színvonalú ellátásához!”

Ha tetszett a cikk, kövesse a Halasmédiát
a Facebookon!

Még több friss hír

2026. 02. 06., 14:50
Módosult a Kiskunhalasi Semmelweis Kórházban a látogatási rend. Február 2-tól hétköznap 15 és 18 óra között lehet az intézményben fekvő betegeket látogatni. Hétvégén és ünnepnapokon 11 – 13 valamint és 16 – 18 óra között van mód a látogatásra.
2026. 02. 07., 20:46
Egyik csúcspontjához érkezezett az 52. Rákóczi Kupa a szombati játéknapon. A házigazda első csapat veretlenül, 23 rúgott góllal jutott be a vasárnap reggeli elődöntőbe, ahol egy fantasztikus mérkőzést követően, büntetőpárbaj után a Tekó Fakó szerepelhet majd. A nap legnagyobb vesztese az óriásit küzdő, a keresztbejátszás során a legjobb teljesítményt nyújtó Szilády.
2026-02-09 18:33:01
- Érkeznek az országgyűlési választás értesítői - A Kiskun Kutatóközpontnál kialakított új vetőmagüzem lett az Év agrárberuházása - Házhoz menő lomtalanítás - Véget ért az 52. Rákóczi Kupa Középiskolás Teremlabdarúgótorna
2026-02-09 15:08:17
- Egyre többen keresnek építésre alkalmas telkeket - Hamvazó szerdán ünnepeltek a halasi hívek - Vizsgálják a megtámadott, elpusztult kutya ügyét - Diákok sütöttek fánkot idős embereknek
2026-02-06 17:42:49
- Óvatosan az átjárókban! Emelt sebességű vasúti teszt kezdődik - Módosult a kórházi látogatási rend, továbbra is érvényben van a kötelező maszkviselés

Podcast

  Legfrissebbek most

   PORTRÉ
2026. 02. 04., 15:05
Török Erika a Kilimandzsárón
2026. 01. 23., 16:07
Kuti Sándorné dr. Kovács Mária, a lelkiismeretes orvos, és segítő katolikus.
2025. 12. 28., 11:11
Nyugdíjba megy Zsigó József, Kiskunhalas legismertebb halárusa.
2025. 12. 16., 09:04
Tornyainé Mathesz Éva kisgyermekgondozó négy évtizede.
hirdetés