Nejlon góllal búcsúzott
Archívum

Minden összejött ma kora este a Kiskunhalasi FC-nek: 3 gólos győzelemmel búcsúzott az idei szezontól, ezzel a 4. lett a bajnokságban. Ráadásul a csapat motorja, Ábrahám László, vagy ahogy nagyon sokan ismerik, Nejlon betalált az ellenfél kapujába és ezzel fejezte be labdarúgó pályafutását 22 esztendő után.

Verőfényes napsütésben játszotta a szezon utolsó bajnokiját a Kiskunhalasi FC. A Kiskunfélegyháza elleni találkozó középkezdése előtt Mészáros Tibor klubelnök és Harkai Péter technika vezető búcsúztatta a pályafutását 22 év után befejező Ábrahám Lászlót, a csapat Nejlonját. A KFC-ben ezúttal is kulcsszerepet vállaló játékosnak szépre sikeredett a búcsúja. Az első 45 percben akár 4-5 gólos előnyt is szerezhetett volna a halasi csapat, de minden lehetőség kimaradt. A szünet után jött a KFC-fieszta: alig 1 perce voltak pályán a játékosok, amikor Mészáros közel 40 méteres hajszálpontos passzal szolgálta ki a búcsúzó Ábrahámot, aki szépen lőtte ki a hosszú alsót. Tíz perccel később remek halasi akció végén a szünetben csereként beállt Török is betalált. 2-0 után tényleg véget ért a szép és eredményes pályafutás, amikor Nejlont Flaisz váltotta a pályán. Hogy ő se maradjon ki az ünneplésből, maga gondoskodott róla. Egyedül tört kapura és megszerezte a KFC utolsó gólját ebben a szezonban. Mészáros még kapufát lőtt, az eredmény nem változott, a Kiskunhalasi FC a tabella 4. helyén zárta az őszt. A részletes összefoglaló a kedd esti sportmagazinban és a szerdai Halasi Tükörben.

Kép-szöveg: Jáger Levente