40 gól + 2 Fiat pont Nemesnádudvarról
Archívum

A Bács-Kiskun Megyei Női Kézilabda Bajnokság 2011/2012. évi szezonjának 3. fordulójában, a KB Autoteam SE Nemesnádudvaron lépett pályára. A halasiaknak szokatlan szabadtéri pályán biztosan nyert Virág Erika együttese. (a képen az egyik legeredményesebb, 8 találatot elérő Agócs Erika)

Az első percben Schindler Erika találatával a Nemesnádudvar kezdte a gólgyártást, de ez volt az utolsó perc, amikor vezettek a hazaiak, mert László Krisztina rögtön egyenlített, majd zsinórban négy gólt szerzett a Fiat anélkül, hogy kapott volna. Ilyen arányok jellemezték a találkozó menetét és gyakorlatilag az első félidőben behozhatatlan előnyre tett szert a KB Autoteam SE (8-19). A második játékrészben az elsőhöz hasonlóan tartotta nyomás alatt a hazaiakat a Kiskunhalas, végül idegenben ért el kiütéses győzelmet a nyolcszoros megyei bajnok.

Nemesnádudvar NKSZE - FIAT KB Autoteam SE 17-40 (8-19)