A legjobb 8 között a KNKSE

A Kiskunhalas NKSE teljesítette a kötelezőt, magabiztos győzelmet aratott Orosházán, a Magyar Kupa fordulójában. A halasiak ezzel a sikerrel bejutottak a legjobb 8 közé. Külön öröm, hogy a friss igazolás, Varga Dóra gólokkal mutatkozott be.

Csapatként és egyéni játékerőben is sokkal jobb volt a Kiskunhalas NKSE az Orosháza elleni Magyar Kupa mérkőzésen ma kora este. Az NB I/B-s bajnokság Keleti csoportjában 5. helyen álló békésiek ellen egyetlen pillanatig sem forgott veszélybe a továbbjutás. A szünetben már 23-7-re vezetett a csapatunk. Dankó Ervin, a KNKSE edzője telefonos érdeklődésünkre elmondta, hogy minden nevezett játékosának lehetőséget adott. A fordulást követően szinte csak a cserék játszottak. - Büszke vagyok a lányokra, ugyanis igazi csapatként játszottak és viselkedtek. Itt arra gondolok, hogy gyorsan befogadták a hétfőn igazolt Varga Dórit, aki ezen a bemutatkozó mérkőzésen 8 gólt lőtt. Ez fontos volt és azt gondolom, hogy önbizalom növelőnek sem volt utolsó ez a 60 perc. Annak is örülök, hogy a fiatal Nagy Mariann 2 gólt szerzett. Holnap délután már edzés lesz, készülünk a szombati, Veszprém elleni mérkőzésre- fogalmazott az edző. Orosháza - Kiskunhalas NKSE 21-44 (7-23). A halasiak bejutottak a legjobb 8 közé. Ott ellenfélként az NB I/B-s Főgázzal, valamint az élvonalbeli Ferencvárossal, Győrrel, Váccal, Debrecennel, Siófokkal, vagy a Békéscsabával találkozhatnak az elődöntőért.