Alen a 16. helyen végzett
Archívum

Közel volt a pontszerzéshez Györi Alen, a H- Moto Team versenyzője, aki Aragonban versenyzett az új motorjával. A BMW nyergében a halasi motoros végül a 16. helyen fejezte be a futamot úgy, hogy nem sokkal a leintés előtt még a 19-20. helyen volt.

Nemrégiben ért véget a Superstock 1000 kategória világbajnoki sorozatának első futama. A spanyolországi Aragonban megrendezett versenyen ott volt Györfi Alen, a H-Moto Team motorosa. A halasi tehetség jól mutatkozott be az új motorjának, a BMW-nek a nyergében. Alen a 16. helyen zárta a versenyt úgy, hogy nem sokkal a vége előtt még a 19-20. helyen haladt. Elégedettek lehetnek a csapat vezetői, ugyanis majdnem pontot ért ez a helyezés, pláne annak fényében, hogy a halasi fiú a 22. helyről rajtolhatott. Mint ismeretes a 15. helytől már pont jár a motorosnak. A sorozat két hét múlva folytatódik.