Békéscsaba - KNKSE a szünetben

Szoros mérkőzést játszik a Kiskunhalas NKSE Békéscsabán, az NB I-es bajnokság rájátszásának második fordulójában. A halasiak kezdtek jobban, a csabaiak a 17. percben eszméltek, így a félideji eredmény is izgalmas második 30 percet sejtet.

Szamoránksy Anikó és Varga Dóra gyors gólja adott komoly reményt jó eredményre mindjárt a találkozó elején. A KNKSE megadta a találkozó alaphangját és egészen a 17. percig 2-3 góllal vezetett. Ekkor, a Tóth Sára egyenlített, így lett 8-8. Ez a pillanat hozta a fordulatot az eredményben, ugyanis ettől kezdve vette át a vezetést a Békéscsaba. Főleg Tóth Katalin találatainak köszönhetően nyerte a félidőt a hazai csapat. Békéscsaba - Kiskunhalas NKSE  aa félidőben 15-12.