Csalódás: átgázolt rajtunk a Veszprém

Csalódást okozhatott drukkereinek a Kiskunhalas NKSE, ugyanis a nemrégiben véget ért Magyar Kupa mérkőzésen, amelyen a bronzérem volt a tét, súlyos vereséget szenvedett a Veszprémtől. Golovin Vlagyimir az értékelésében azt mondta, hogy volt olyan pillanat, amikor nem ismert rá saját csapatára.

A Kiskunhalas NKSE a szünetben 7 gólos hátrányban volt, a veszprémiek a második félidő első 5 percében három gólt lőttek, míg a mieink a kapufát forgácsolták több alkalommal. Az első KNKSE találat a 7. percben született, ekkor Drávai Gyöngyi törte meg a rossz sorozatot. Ezután viszont folytatódott a hazaiak szárnyalása, a mezőny legjobbja Schatzl Nadine és Tóth Gabriella is betalált, így 22-11-re vezetett a Veszprém. Golovin Vlagyimir a 12. percben időt kért, ekkor éppen 12 gólos volt az ellenfél előnye. - Asszisztálunk nekik, ez gáz. Állunk és nézünk egymásra. Figyeljünk oda, ne legyen 11, 12, hanem inkább 6, vagy hét- fogalmazott a halasiak mestere. Takács Bernadett rögtön ezután gólt szerzett, de nem teljesült az edző kívánsága, ugyanis nem csökkent a különbség. Hitehagyottnak, fásultnak tűnt a KNKSE, a hazaiak pedig igyekeztek minden pályán töltött percet élvezni és ez gólokban, szép megoldásokban mutatkozott meg. Ekkor már Golovin edző is lehetőséget adott cseréinek, a 25. percben Földes Kata góljánál 8 gólig tudtunk zárkózni. A hajrá megint a hazaiaké volt, az időkérésnél kiderült, hogy kínai figurára készültek, végül ez elmaradt, de Schatzl maját maga tizedik találatát azért megszerezte. A végén még Csákovics Nóra is feliratkozott a góllövőlistára, a bronzmeccs utolsó gólját Planéta Szimonetta szerezte. A hazaiak teljesen megérdemelten nyertek ilyen arányban is, a KNKSE meg sem tudta közelíteni azt a játékot, amit annyian és annyiszor csodáltak a bajnokság során. Kiskunhalas NKSE - Veszprém 21-32. - Sajnos az egész hétvégénk nem sikerült. Nehéz arra a kérdésre választ adni, hogy mi történt a lányokkal. Nem ismertem meg a saját csapatomat. Nem volt hitünk, amivel nyerhettünk volna.Tanulnunk kell és lépni kell előre- fogalmazott Golovin Vlagyimir, akinek ez volt az utolsó mérkőzése a halasiak kispadján.