Halasi csapás Csávolynak
Archívum

A KB Autoteam SE, a Bács-Kiskun Megyei Női Kézilabda Bajnokság 2013. évi tavaszi szezon második mérkőzésén nagy fölénnyel győzött a Csávoly ellen. A találkozó érdekessége, hogy a korábbi edző, Katkó Andrea ezúttal a pályán irányított, a két újonc, Sárközi Nóra és Torma Mónika pedig gólokkal mutatkoztak be.  KB Autoteam SE - Csávoly 34-11 (18-2).

A mérkőzés egyoldalúan alakult az első félidőben. Egy félénk, erőtlen, sok hibával játszó Csávolyt és a vele könnyedén játszadozó Autoteam SE-ét láthatott az 50 fő körüli néző. Virág Erika ennek megfelelően mindenkinek játék lehetőséget biztosított. A győzelemhez kétség sem fért, hiszen 10 lőtt halasi gól után, a 20. percben talált először kapuba a Csávoly. A második játékrészben több teret engedett a hazai együttes, így valamelyest csökkent a halasi nyomás, de így is több mint 20 góllal győzött Virág Erika együttese. A legtöbb kép itt!

Virág Erika
(edző, KB Autoteam SE): „Nyilván nem ez volt a szezon legizgalmasabb találkozója. Hoztuk a kötelezőt, mindenki játszhatott és néhány játékelemet is gyakorolni tudtunk. A nagy találkozó majd áprilisban a Kőrössel lesz, persze addig is hozni kell a két pontokat.”

Pálfia Mihály (edző, Csávoly): „A tisztes helytállásért harcoltunk. Sajnos az első félidőben ez nem sikerült, de aztán a forduló után dinamikusabb játékot mutattunk, ám ez is kevésnek bizonyult. Gratulálok a Kiskunhalasnak!”

KB Autoteam SE – CSÁTESZ SE 34-11 (18-2).
Kiskunhalas, Horváth István Sportcsarnok, 2013. március 17. 16 óra, 50 néző
Mérkőzésvezetők: Szabó Balázs, Sándor Attila
Büntetők: 3/2; 4/1; figyelmeztetések: 3/3; kiállítások: 1/1
Mérkőzés alakulása: 20.p 10-1; 40.p 23-6; 50.p 28-9; 60.p 34-11.

Gólszerzők:

KB Autoteam SE: Mészáros Anita 4, Makai Katalin 8, László Krisztina 5/1, Kardos Csilla 1, Sárközi Nóra 2, Rácz Fodor Ágota 2, Torma Mónika 2, Baksa Nikolett 5/1, Nagy Patrícia 2, Katkó Andrea 1, Agócs Erika 2.

CSÁTESZ SE: Steiner Dóra 3, Rózsa Gitta 1, Madarász Viktória 3/1, Madarász Dóra 2, Hepp Barbara 1, Teleki Dorina 1.

A következő fordulóban, 2013. március 24-én, 10 órakor Jánoshalmán lép pályára a KB Atoteam SE.

Kép-szöveg: Kovács Iván