Focisikerek
Archívum

Focisikerek

A Szilády RFC sikert sikerre halmoz. Legutóbbi mérkőzéseik összefoglalója a bővebben gombra kattintva tekinthető meg.

Kiskunhalas, 2011. 10. 29.  Szombat   09, 00

Szilády RFC Kiskunhalas  U – 13      -    Soltvadkerti FS  8 - 0

Szilády RFC összeállítása : Faddi D, ,Keresztúri M, Nagy D, Torma R, Hercz D, Kaszap A, Papp D, Fenyvesi K,Nyitrai N, Ács G, Fekete S,

Csere :  Bleszák Cs, Kovács L, Laskovics M, Juhász P

Edző : Velez Attila

Már az első félidőben kialakult a végeredmény 8 - 0, sajnos nem tudott méltó ellenfél lenni a vendégcsapat.

Gollövők : Fekete Sanya - 2, Juhász Peti, Hercz Dani, Papp Domi, Nyitrai Nóra, Kovács Koko László – 2,

Jövőre el kellene gondolkodni az NB-II-es indulás lehetőségeiről !  Az egész csapat kiemelkedően játszott.

Kiemelt bajnokság VIII. ford. U-16 eredménye :

Kiskunhalas, 2011. 10. 29. Szombat  09, 00

Szilády RFC U-16    -   Soltvadkerti FS       10  -  0

Szilády RFC összeállítása : Cs. Kovács M, Tóth R, Hugyecz J, Kanyó J, Forgács B, Papp B, Patocskai M, Mike K, Torma B, Csillag D, Vágó O,

Cserék : Panák V, Csizmadia C,  Csupity I, Babud Á, Döbrentei D, Sárközi B, Jurity Zs,

Edző : Vincze Attila

10 perc tapogatózás, kihagyott helyzetek, öszpontosítás hiánya vezette fel a mérkőzést.

11. percben Vágó Olivér végre a védők mögé tudott kerülni, pontosan centerezett Torma Barnabás szép fejessel szerzett vezetést 1 – 0.

13. perc Tóth Robin beadását Csillag Dani passzolta a kapuba 2 - 0.

20. perc Pontosan elvégzett szögletre Hugyecz János érkezett 3 – 0.

25. perc Torma Barnabás tört be a kapu előterébe és a kapus mellett a hosszúsarokba lőtt 4 – 0

27. perc Vágó Olivér, Torma Barnabás páros lekopírozta az első gól előtti szituációt 5 – 0.

40. perc Torma Barnabás kihasználta gyorsaságát 6 – 0.

A második félidőben sokáig nem történt említésre méltó esemény, szép lassan mind a hét játékos pályára lépett, aki a kispadon ült.

63. és a 70. percben Torma Barnabás 5. és 6. gólját szerezte, magabiztos teljesítmény 8- 0.

74. és a 80. percben Csillag Dani duplázott 2. és 3. gólját szerezte, remek alakítások voltak