Idegenben is jó a Szilády RFC

Idegenben feledtette az elmúlt gyengébb teljesítményt a Kiskunhalasi Szilády RFC. Az U13 és az U16 Kiskőrösön lépett pályára, a két mérkőzésen összesen 10 gólt lőttek, hármat kaptak Velez Attila és Vincze Attila tanítványai.

Kiskőrösön folytatta bajnoki szereplését a kiemelt bajnokságban a Kiskunhalasi Szilády RFC. Az U13-as csapat már a 4. percben vezetést szerzett Kaszap Attila jóvoltából, hét perccel később egyenlített a hazai csapat. A folytatásban Nyitrai Nóra előbb a hosszú felső sarkot lőtte ki, majd egyéni akcióból, az egész védelmet kicselezve szerzett gólt. A második helyezett Kiskőrös otthonában minden csapatrészben felülmúlta ellenfelét Velez Attila csapata. Kiskőrös - Kiskunhalasi Szilády RFC 1-3 (1-2). Az U16 még ettől is nagyobb különbséggel győzött. Az egy héttel korábbi, hazai vereséget szerette volna feledtetni Vincze Attila csapata. Ez jó és gólerős játékkal sikerült is. Csillag Dániel háromszor volt eredményes, Patocskai Mátyás pedig két góllal, két gólpasszal tűnt ki, Torma Barnabás is két gólt szerzett.- Végre viszontláttam az edzéseken gyakoroltakat is, gratulálok a csapatnak a remek játékhoz- nyilatkozta a 7-2-es siker után Vincze Attila