KFC négyes az Izsák ellen
Archívum

Kellemes, tavaszias, napsütéses időben indult útjára a labda megyei I.osztályú ifjúsági labdarúgó-bajnokságban. A Kiskunhalas FC kora délután az igen erős Izsák ellen is bizonyította, hogy nem elérhetetlen a dobogó a szezon végén.

Ideális időben és elfogadható pályán játszotta első tavaszi tétmeccsét a Kiskunhalas FC ifjúsági csapata. A megyei I. osztály nyitányán kora délután az Izsák kal meccseltek Kovács Benő tanítványai. A tél folyamán több új játékost is be kellett építeni a keretbe és ezen a találkozón visszajátszott az ősszel már a felnőtteknél bizonyító Farkas András és Csányi László. A halasiak jól kezdtek, de az Izsák az első helyzetéből gólt szerezhetett volna. Aztán egy kapufát követően Farkas kotort a hálóba, majd nem sokkal később ugyanő lőtte második gólját egy szép akció végén. A 3-0-ás félideji eredményt Tóth Tamás szabadrúgásgólja jelentette. A szünet után rengeteg helyzetet dolgozott és hagyott ki a KFC, ismét volt kapufa, Tóth Tamás egy mesteri lövéssel vette be a vendégek kapuját. A vizitálók egy távoli lövéssel szépítettek. Kiskunhalasi FC - Izsák 4-1 (3-0). Részletes összefoglaló a kedd esti Sportmagazinban és a szerdai Halas Tükörben.

Kép-szöveg: Jáger Levente