KNKSE: újabb vereség

Nem sikerült az idegenbeli bravúr a Kiskunhalasi NKSE-nek. A halasiak Siófokon szerepeltek az NB I-es női bajnokság 7. fordulójában és 17-13-as félidő után 31-24-es vereséget szenvedtek.

Továbbra is nyeretlen a Kiskunhalas NKSE az NB I-es női kézilabda bajnokságban. Varga József együttese ma játszotta hetedik mérkőzését, az idegenbéli találkozón a Siófok volt az ellenfél. A hazaiak az első félidőben 4 gólos előnyt harcoltak ki, ekkor 17-13-at mutatott az eredményjelző. A szünet után sem változott a játék képe, a Siófok magabiztosan nyerte a két bajnoki pontot. Siófok - Kiskunhalas NKSE 31-24. A halasiak a következő három fordulóban (Szekszárd, Dunaújváros, Békéscsaba) ellen kell, hogy pontokat szerezzenek.  A szekszárdiak éppen ma értek el hazai pályán döntetlent a Vác ellen, míg a Dunaújváros egyetlen góllal kapott ki az Érdtől. A csabaiak hosszú hetek után nyerni tudtak a Viharsarokban, az Alcoát győzték le Kovács Péter tanítványai.