Magyar Kupa: héttel vezet a Veszprém

Schatzl Nadine és Planéta Szimonetta egyelőre nagyon megnehezíti a halasiak dolgát a Kiskunhalas NKSE - Veszprém kézilabda-mérkőzésen, amelynek tétje a Magyar Kupa bronzérme. A halasiak 12 percig lépést tartott ellenfelével, de a hajrában 5-1 volt a kapott illetve a dobott gólok aránya, így az ellenfél magabiztosan vezet.

Valovics Nóra találatával kezdett a Kiskunhalas NKSE, majd Schatzl Nadine egyenlített, majd Drávai Gyöngyi gólja megint halasi vezetést ért. A következő percek a veszprémieké voltak, főként Schatzl és Planéta Szimonetta volt elemében. 4-2-es veszprémi vezetés után három halasi találat következett és megint nálunk volt az előny. Pethő Renáta jól védett, de a 12. percben fordult a kocka. A hazaiak zsinórban három gólt dobtak, amit tartani is tudtak, a KNKSE ezen csak egyet tudott faragni. Az újabb fordulat a 22. percben következett el, ekkor 12-9-re vezetett a Veszprém. Ezt követően öt hazai találatra, Szamoránsky Anikó révén egyetlen válasz érkezett, így a Veszprém magabiztosan nyerte a félidőt és közelebb van a bronzérem megnyeréséhez. A halasiak megint sokat hibáznak. Kiskunhalas NKSE - Veszprém 10-17.