Magyar Kupa: vezet a Fradi a KNKSE ellen

Rengeteg gól esett a Kiskunhalas NKSE - Ferencváros Magyar Kupa elődöntőben, a játékosok inkább a góllövésben igyekeztek jeleskedni, mint védekezésben. Érdekesség, hogy mindkét edző időkérése során a koncentráció hiányára hívta fel a figyelmet. Golovin Vlagyimir szerint pedig játékosai az első percekben le voltak fagyva. A félidőt egyébként a Fradi nyerte 21-16-ra.

A halasi drukkerek hangját lehetett leginkább hallgatni a Magyar Kupa elődöntőjében a Ferencváros elleni meccsen. A zöld-fehérek két Vérten góllal nyitottak, mindkét találat büntetőből esett. A KNKSE-gólok sorát Drávai Gyöngyi indította, majd az ő újabb találata után már 2-2 volt az állás 4 perc elteltével. Ezt követően a Fradi jobban koncentrált, a halasiak pedig sokat hibáztak védekezésben és a támadásban is számtalan labdát szórtak el a mieink. A 9.percben 7-3-as ferencvárosi vezetésnél Golovin Vlagyimir időt kért. - Le vagyunk fagyva, legyen már bennünk élet- többek között így próbálta feltüzelni játékosai az edző. A KNKSE igyekezett lépést tartani a Fradival és többször volt 4 gól a különbség. A mieinknek lehetősége lett volna a szorosabb eredményre, de a hajrában többször védett a zöld-fehérek kapusa. A Ferencváros egyelőre jobban koncentrál és ez elegendő számukra a biztos vezetéshez. A rengeteg gólt és cserét hozó találkozó 30 perc után: Kiskunhalas NKSE - Ferencváros 16-21.