Majális a Felsővárosi-iskolában
Archívum

Majális a Felsővárosi-iskolában

Reggeltől egészen délutánig tartott a majális a Felsővárosi Általános Iskolában. A pedagógusok fontosnak tartották, hogy a jó hangulatú napon mozgás és különleges feladatok is várjanak az intézmény diákjaira.

Eredetileg a Sóstó partján rendezték volna a majálist, ám az esős, szeles időjárás ezt lehetetlenné tette. Ettől függetlenül minden diák hozott magával plédeket és játékokat, hogy még hangulatosabb lehessen a tanév utolsó péntekje. Voltak, akik társasjátékoztak, mások sportvetélkedőben vettek részt.

Farkasné Wodring Zsuzsanna, a Kiskunhalasi Rendőrkapitányság sajtóreferense a tanév során rendszeresen tartott bűn- és balesetmegelőző előadásokat az iskolában. Most ennek zárasaként egy speciális tanóra keretében beszélgetett a fiatalokkal a nyár veszélyeiről. Kérdésünkre elmondta, a fiatalok nagyon érdeklődőek az ilyen témák iránt, s bízik benne, hogy az előadások hatására sokkal jobban odafigyelnek majd az elkövetkező hónapokban a tanult szituációk elkerülésére.

Szöveg-fotó: Szőri Attila

{phocagallery view=category|categoryid=39|limitstart=0|limitcount=0}