Megvan az első tavaszi győzelem
Archívum

Fellélegezhetnek a halasi focidrukkerek, ugyanis megvan az első tavaszi győzelem. Ráadásul a fiúk ezúttal egy rangadón szerezték meg a 3 pontot, Brindza Tamás találata ezúttal 3 pontot ért a Kiskőrös ellen.

Néhány perccel ezelőtt ért véget a Kiskunhalasi FC - Kiskőrös megyei labdarúgó rangadó. A városi sportpályán lejátszott mérkőzés tétje az volt, hogy megszületik-e az első halasi győzelem tavasszal. Eddig az akarással nem volt baj, de a rengeteg kimaradt helyzet megbosszulta magát. A KFC ezúttal az első félidőben, Brindza Tamás góljával vezetést szerzett és ezt meg is tartotta a lefújásig. Hogy milyen érdekes és megdöbbentő jelentek játszódtak le a pályán a második félidőben, és ki volt az a halasi játékos, aki hosszú idő után visszatért a csapatba, arról bővebben a Halasi Tükör ír majd. Kiskunhalasi FC - Kiskőrös 1-0 (1-0).

Kép-szöveg: Jáger Levente