Négyet rúgott a KFC
Archívum

Az 51. percben szerezte meg az első gólját a Kiskunhalasi FC a Szeremle elleni bajnoki mérkőzésen, ettől kezdve csak az volt a kérdés, hogy mekkora arányú lesz a győzelem. Végül négy megadott és két meg nem adott gólig, valamint számtalan ziccerig jutott Kis Péter csapata, amely megérdemelten tartotta itthon a 3 bajnoki pontot. Az ifik is négyet vágtak a Szeremlének, így szép a hazai fociszombat.

Tulajdonképpen addig voltak kétségek a drukkerekben, míg meg nem szerezte az első gólt a Kiskunhalas FC a Szeremle elleni megyei I. osztályú labdarúgó-mérkőzésen. Addig  egy hazai kapufa, ziccer, sok pontatlanság és a játékosok közötti vita jelentette a fő eseményt az első 45 percben. Aztán a szünet után minden megváltozott: Kis Péter edző és játékosai rendezték a sorokat az öltözőben, ez meg is látszott a játékon. Előbb Ficsór lőtt lesgólt, majd egy szép akció végén Farkas lőtt a szeremlei kapuba, ezt viszont már megadta a játékvezető. Ez adta meg a lökést a KFC-nek, Ficsór újabb ziccerét védte a vendégkapus, majd egy pontrúgás után Bogdán fejelt középre és Ficsór ugyancsak fejjel szerzett gólt. 2-0 után Bogdán duplázott, mindkét esetben Csákitól kapta a gólpasszt a halasi játékos.  Még szereztünk egy újabb lesgólt, az eredmény viszont nem változott. A KFC a második félidőben biztosította be fölényes győzelmét, ami ilyen arányban is megérdemelt volt. Kiskunhalas FC - Szeremle 4-0 (0-0). Külön öröm, hogy a felnőttek előtt a fiatalok is megmérkőztek, itt sem volt kérdéses a hazai siker, az eredmény megegyezett a felnőtt meccsével.

Kép-szöveg: Jáger Levente