Óriási siker a Békéscsaba legyőzése
Archívum

Óriási sikert aratott a Kiskunhalas NKSE ma kora este, mivel le tudta győzni hazai pályán a Békéscsaba együttesét. A meccs hőse az a Pethő Renáta volt, aki bravúrosan védett. Valovics Nóra pedig 11 alkalommal vette be a vendégkaput.

A jövő szempontjából fontos győzelmet aratott a Kiskunhalas NKSE a Békéscsaba ellen. A városi sportcsarnokban lejátszott mérkőzésen hullámzott a játék és az eredmény is, 2-3 gólosnál nagyobb különbséget egyik csapat sem tudott kiharcolni. Pethő Renáta remekül védett, az eredmény az első 30 perc után 15-15 volt.

A szünet után Pethő hihetetlen bravúrokat mutatott be. Valovics Nóra fontos gólokat lőtt és a halasiak óriásit harcoltak. Hol a mieink, hol pedig a csabaiak vezettek, de az utolsó perc előtt kettővel a KNKSE ment. A végén Pethő ismét főszerepet osztott magának, hogy pontosan mi történt vele a 27. percben, arról a keddi Sportmagazinban és a Halasi Tükörben tudhatnak meg részleteket. Kiskunhalas NKSE - Békéscsaba 33-31.

Kép-szöveg: Jáger Levente