Őszi bajnok a Fiat (galériával)
Archívum

A kötelező hazai győzelmek tipikus mérkőzése, amelyen a szerepek a papírforma szerinti várható végeredmény tükrében alakultak. Az-az a vendég Félegyháza abszolút alárendelt módon, de emelt fővel viselte a nagyarányú Fiat győzelmet vasárnap délután a Horváth István Sportcsarnokban. (kép: az ötgólos Laczkó Krisztina a félegyházi védőfalat áttörve)

A Bács-Kiskun Megyei Női Kézilabda Bajnokság 2011/2012-es szezonjának 7. fordulójában, vasárnap 16 órakor a Kiskunfélegyháza HTK-t fogadta a Fiat KB Autoteam SE. A bajnokság alsóházába tartozó vendégek szinte percenként kapták a gólokat Baksáéktól. A Félegyháza csak a 11. percben szerezte első találatát (9-1). Az újabb góljukra a 18. percben került sor, de közben ötöt kaptak (14-2). Innentől egy kicsit összeszedettebb játékkal, de az esélytelenek kilátástalanságával játszott a Kiskunfélegyháza és a félidőben 20-7-nél fordultak a csapatok. A második játékrész kiegyenlítettebbnek tűnt, mert a vendégek tisztes helytállásra törekedtek, de az óriási, behozhatatlannak tűnő különbség agyonnyomta mindkét fél játékát. A KB Autoteam SE végül 16 gólos különbséggel győzte le a Kiskunfélegyházát. Ezzel az eredménnyel, az egyetlen veretlenként, őszi bajnoknak tekinthető a nyolcszoros megyei bajnok Fiat-os együttes, függetlenül a hátralévő utolsó forduló alakulásától.

Fiat KB Autoteam SE - Kiskunfélegyházi HTK 35-19 (20-7)

Kiskunhalas, Horváth István Sportcsarnok, 2011. november 13. 16 óra, 50 néző
Mérkőzésvezetők: Bednárikné Romsics Erzsébet, Fritsch Margit
Hétméteres: 4/3 - 2/2; figyelmeztetés:1/2; kiállítás: 0/2

Gólszerzők:

KB Autoteam SE: László Krisztina 2, Mészáros Anita 1, Dudás Katalin 1, Laczkó Krisztina 5, Selymesi Mariann 1, Baksa Nikolett 8/3, Kardos Csilla 5, Agócs Erika 9, Makai Katalin 3.

Kiskunfélegyházi HTK: Tasnádiné Tanyi Szilvia 6, Néma Ágnes 10, Barna Claudia 2, Néma Ágnes, Nyúl Annamária 1.

A megyei női bajnokság utolsó fordulójában 2011. november 20-án, vasárnap,16 órakor a Kalocsa együttesét fogadja a Fiat KB Autoteam SE.