Potyogtak a gólok

Az erősen tartalékos Kiskunhalasi Spartacus csak a mérkőzés néhány periódusában volt reális ellenfele a megyei III. osztályú bajnokság egyik esélyesének, a Vadkert FC-nek a városi sportpályán. A vendégek nyolcat vágtak a hat stabil kezdőjátékosát nélkülöző hazaiaknak.

Szabadság és nyaralás okán hat stabil kezdőjátékosát nélkülözte a Kiskunhalasi FC a Vadkert FC elleni ma délutáni edzőmeccsen. A megyei III. osztályú bajnokság legfőbb esélyese már az első percekben alaposan belekezdett. A halasiak kevés ellenállást tudtak kifejteni csak, Csehi egy kapásgóllal indított, majd nem sokkal később újból betalált. A nagy kedvvel és helyenként tetszetős futballt bemutató vendégek az első játékrészben hat gólig jutottak. A hazaiaknál szinte nem volt kispad, ennek ellenére a rövid szünet után a Szpari sokkal hatékonyabban játszott. Ekkor méltó ellenfele volt a több, egykori élvonalbeli játékost is felvonultató Vadkert FC-nek. Bella szépített, majd a vége előtt Nyúl a léc alá fejelt, igaz a fordulás után a vendégek is két alkalommal betaláltak. A látottak alapján az eredmény igazságos, de nem lehet belőle messzemenő következtetéseket levonni. Az biztos, hogy a vadkertiek lesznek a bajnoki cím első számú várományosai. Kiskunhalasi Spartacus - Vadkert Fc 2-8 (0-6).

Kép-szöveg: Jáger Levente