Rangadót vesztett a KFC
Archívum

Elvesztette a megyei I. osztályú labdarúgó-bajnokság rangadóját a Kiskunhalasi FC. Kis Péter csapatának a régió legerősebb keretével rendelkező Kunszállás ellen hazai pályán nem sikerült a bravúr. A 3 pont sorsáról egy jól feltalált lövés döntött, még az első félidőben.

A bajnoki tabella 4. helyén tanyázó Kunszállás volt a Kiskunhalas FC ellenfele a megyei I. osztályú labdarúgó-bajnokság szombati mérkőzésén. A volt NB-s játékosokkal megerősített vendégek ellen a fiatalos lendülettel akart operálni a hazai csapat. A KFC-ben Gerner Dániel - Bogdán Róbert, Török András, File István, Ács László, Máté-Tóth Viktor (Szabó Béla), Brindza Tamás, Csáki Róbert, Csordás Gergely, Ficsór Miklós, Farkas András (Csányi László) összeállításban játszotta végig a mérkőzést. A vendégek sok passzos játékkal igyekeztek helyzeteket kidolgozni,  volt, amikor Gerner kapus bravúrja akadályozta meg a gólt. A 32. percben egy szép támadás végén Koleszárik Csaba mintegy 16 méterről lőtte ki a halasi kapu hosszú alsó sarkát. Ezzel gyakorlatilag el is dőlt a 3 bajnoki pont sorsra. Kiskunhalasi FC - Kunszállás 0-1 (0-1). Az ifjúságiaknál a vendégek magabiztosan, 5-0 arányban nyertek.

Kép-szöveg: Jáger Levente