Sportoltak a diákok
Archívum

14. alkalommal  rendezte meg a Szilády-gimnázium a Református Iskolák Országos Sakk- és Asztalitenisz Bajnokságát. Több kategóriában is érmet szerzett a Szilády.

Dr. Bognárné Nagy Éva igazgatónő nyitotta meg a  14. Református Iskolák Sakk- és Asztalitenisz Bajnokságát. 14 iskola mintegy 100 diákja mérte össze tudását a két sportágban. A sakkozók a díszteremben, az asztaliteniszezők a "Buborékban" mérkőztek Az ünnepélyes díjátadóra szombaton 12.40-kor  került sor.

Péter Attila főszervező ismertette az eredényeket. Asztaliteniszben általános iskolás fiú kategóriában Jurity Zsombor III. helyzést ért el , ugyanitt csapatban a Szilády   II. lett. A középiskolás lányok mezőnyében László Lilla IV. helyzést ért el. A sakkozóknál általános iskolás fiú ketagóriában Márta Dominik I. , Virág Tamás III. lett. Csapatban megszereztük az I. helyet. Az előbbi diákokon kívül a sakkcsapat tagja volt még Váczi Levente.   Általános iskolás lányoknál Nagy Lili II. helyezést ért el. A díjátadó végén Balássy László a RIDISZ elnöke köszönte meg a szervezők munkáját. Gratulálunk valamennyi résztvevő versenyzőnek és tanáraiknak!