Tíz gól Hartának

Az ifjúságiak könnyedén, a felnőttek nehézkesebben tartották itthon a 3 bajnoki pontot a megyei I. osztályú labdarúgó-bajnokságban. A Kiskunhalasi FC két mérkőzésen 10 gól rámolt be a hartaiaknak.

A 13. fordulót rendezték a megyei I. osztályú labdarúgó-bajnokságban. A Kiskunhalasi FC idei utolsó hazai mérkőzésén a Harta ellen lépett pályára. Az ifjúságiak meccse megadta a kellő alaphangot a kellemes napsütötte délutánon. A 19. percben Hatházi László szerzett vezetést, majd Baranek Sándor is betalált. A szünetig még háromszor vették be a hazaiak a hartai kaput. A szünet után sem állt meg a halasi henger és újabb négy gól született. Kiskunhalasi FC - Harta 9-0 (5-0), a gólokon Baranek Sándor 3, Kerekes Márk 2, Modok Marcell, Hatházi László, Erdélyi Ádám és Farkas Ákos osztozott. A felnőttek mérkőzésén a vendégek voltak aktívabbak az első 45 percben. A 6. percben még egy kapufát is lőttek és több szabadrúgással veszélyeztettek. A KFC ekkor nagyon visszafogottan focizott. A fordulat a szünet után érkezett el és halasiak ekkor már jóval aktívabbak voltak. Amikor már mindenki elkönyvelte magában a döntetlent, Csáki Róbert remek egyéni akció végén megszerezte a győztes gólt. Kiskunhalasi FC - Harta 1-0.