Tizenhét gólt rúgtak a lányok idegenben

Tiszanánán folytatta NB II-es bajnoki szereplését a Szilády RFC női labdarúgócsapata. A lányok a hosszú utazás ellenére is remekül játszottak, kiszakadt a gólzsák. A félidőben öt, a végén tizenhét volt a különbség.

Tiszaújváros után ismét egy távoli helyszínre utaztak a Szilády RFC női labdarúgói. Dávid Géza tanítványai Tiszanánán léptek pályára szombaton délelőtt az NB II-es bajnokságban. Az első halasi gólra tíz percet kellett várni, ekkor Nagy Vivien volt eredményes. Ez mintha átszakított volna minden gátat és a félidő végéig még négyszer kellett a hazai kapusnak a gólvonal mögé nyúlnia. A szünet után folytatódott - Dávid Géza megfogalmazása szerint - az egytérfeles mérkőzés. A halasiak végül 17 gólig jutottak. Tiszai Sportcentrum - Szilády RFC 0-17, a gólokon Nagy Vivien 9, Nemes Ilona 4, Stibrik Adél 2, Majkuth Csenge 2. Az RFC jövő vasárnap, 16 órakor a Dékáni-sportcsarnokban az Eger csapatát fogadja.