
Közélet
Bálozott a Halasi Tenisz Club
Fergeteges hangulatú bált rendezett szombaton este a Halasi Tenisz Club a Tiszti Klubban. Az est jó alkalom volt egy kis visszatekintésre, díjátadásra, baráti beszélgetésre és természetesen a felhőtlen szórakozásra. A finom falatok mellett Tóth Vera fellépése, valamint a Melodyland színvonalas, táncra csábító zenéje garancia volt arra, hogy minden vendég jól érezze magát. A Halasi Tenisz Club jövőre ünnepli a 30. születésnapját és természetesen ezt szeretnék ismét majd közösen köszönteni.
Két évvel ezelőtt döntött úgy a Halasi Tenisz Club, hogy a már jól megszokott szezonzáró estjéből bál lesz, ahová nemcsak a tagokat várják hanem mindenkit, aki szeretné jól érezni magát. Szombaton este már a III. Tenisz Bál volt a Tiszti Klub szépen feldíszített nagytermében. Az ütő, a labda, a háló és a sportcipő ezúttal otthon maradt, de azért a díjátadás mindenkit emlékeztetett arra, milyen eredményes volt az egyesület 2016-ban.

Franczia Imre klubelnök köszöntötte a vendégsereget, majd a hagyományos értékelés volt. A klub-bajnokság idén sem maradt el és több mint negyvenen játszottak ebben. A helyezetteket és a győzteseket idén is kupával jutalmazták. A mezőnyben az egészen fiataltól a korosabb teniszezőket is megjutalmazták a jó teljesítményükért. Díjat vehetett át a legtöbbet előrelépő, a kupagyőztesek bajnoka, valamint a HTC legtehetségesebb játékosa is. (Részletes eredmények a szerdai Halasi Tükörben olvashatóak.)


Franczia Imre elmondta, hogy 2016-ban óriási sikert ért el a klub csapata, amely óriási csatában megnyerte az OB II-es bajnokságot, és jövőre az OB I-ben versenyezhet. Az aranycsapat tagjai a bajnoki kupa kicsinyített, névre szóló mását vehették át nagy taps közepette. A sportvezető köszönetet mondott a támogatóknak és a halasi önkormányzatnak is.

A vacsora előtt Tóth Vera teremtett kellő alapot az est további részéhez. Az énekesnő rendkívül közvetlen volt mindenkivel, és a harmadik dala után már tele volt a táncparkett is. Vera olyannyira jól érezte magát, hogy még ott maradt a bálban a fellépése után. A Tiszti Klub konyhája újfent remekelt, így a Melodyland muzsikája már egy jól lakott társaságot csábított parkettre. A Halasi Tenisz Club pedig újabb ünnepre készül, a bál méltó felvezetése volt a 30. születésnapnak, amelyet az egyesület 2017-ben egy nagyszabású eseménnyel köszönt majd.
Jáger Levente
Fotók: Anda Péter