
Kultúra
Humoros darabbal érkeznek Halasra Harsányi Gáborék
Folytatódik a 2021-es őszi színházi évad Kiskunhalason. A második előadás november 17-én, szerdán 19 órától lesz látható a Filmszínházban. Ezúttal a Nejem a neten című darabot tekintheti meg a közönség.
A darabot Harsányi Gábor írta, sőt az egyik főszerepet is a népszerű színművész játssza. A sztori egy mai kispolgár története, aki súlyos anyagi gondokkal küzd, aki belemegy, hogy szerepeljen egy valóság Shaw-ban. Felszerelnek húsz rejtett kamerát a lakásában. Felteszik az internetre, és húsz millió ember nézi éjjel-nappal. Elhiszi, hogy egy hónap alatt megkeresheti a pénzt, amivel tartozik. De nem tudja mire vállalkozott. És elszabadul a pokol. Sok humor és nevetés.
Harsányi Gábor mellett többek között Csengeri Attila, Nyertes Zsuzsa, Cseke Katinka és Plasztán Anett lesznek láthatóak a színdarabban. További információk a Halasi Média és Kultúra Kft. Sétáló utcai ügyfélszolgálatán.