Oláh Maja tomboló sikert aratott
Kultúra

Oláh Maja tomboló sikert aratott

A Szent József Katolikus Általános Iskolában színes programokkal búcsúztatták az idei tanévet. Az utolsó tanítási napon Suli-bulit tartottak, amelyre Oláh Maja is meghívást kapott. Ő már többször járt Kiskunhalason, és énekével újra és újra megörvendezteti a közönséget. 


Ebben a hónapban immár másodszor lépett fel Kiskunhalason Oláh Maja. A Halas TV Pont Karaoke 2015-ös versenyének győztese június 2-án a Nyárindító Főtérparty alkalmával lépett színpadra. Két hét múltán pedig a Szent József Katolikus Általános Iskolába kapott meghívást. Az utolsó tanítási napon énekelt a diákoknak. Kíváncsiskodtunk, volt-e már hasonló felkérése. 
- Szegeden, a saját iskolámban léptem már fel, de vidékre ez az első ilyen meghívásom – árulta el érdeklődésünkre. 
Maja arról is beszélt a fellépése előtt, hogy nagyon izgul. Hamar kiderült, hogy valójában nincs miért, mert a gyerekek nagy örömmel fogadták. A tehetséges énekes lány tomboló sikert aratott azokkal a magyar és külföldi slágerekkel, amiket előadott. 
- Igyekszem pár magyar dalt is becsempészni a műsorszámomba (pl.:ByeAlex - Még mindig), hiszen nagyrészt angol slágereket énekelek. Próbáltam változatos dalokat összeállítani az eseményre. 

 -   Milyen kihívások várnak rád a közeljövőben? 
-    A nyári időszak mindig sok fellépést kíván, ezeket próbálom majd kellően teljesíteni. Szeretnék új akusztikus dalokat. Ezek komoly előrelépést jelentenének számomra, hiszen eddig mások által készített alapokra énekeltem. 
Fotó: Pál László


Hozzászólás (0)