45 percig tartott...

A harmadik hely megszerzésének vágyával utazott szombaton Nagykanizsára a Kiskunhalasi UKSC NB II-es felnőtt kézilabda együttese. Az évad utolsó bajnoki találkozóján a halasi győzelem bajnoki bronzérmet ért volna. Sajnos csak volna...

Pedig 45 percen át kiválóan játszottak Gillich Szilárdék, kétszer három góllal is vezettek és a félidőben is még nekünk állt a zászló. A sorozatos játékvezetői "bakik" és a két piros lap azonban nagyon megzavarta a mieinket, így a második félidő közepén átvette a vezetést a két csurgói játékossal megerősített Nagykanizsa. Innen aztán hiába próbált meg mindent a Halas, nem sikerült felzárkózni és fordítani. Izzó SE Nagykanizsa - Kiskunhalasi UKSC 29-25 ( 15-16). Ezzel végül az ötödik helyen zárta az évadot a halasi csapat.

A mérkőzést vasárnap 14 és 19 órakor a Halas Televízióban megtekinthetik a kedves nézők.

Kép-szöveg: Tóth István