Atlétikában remekeltek a halasi EGYMI diákjai

A Fogyatékosok Országos Diák-, Verseny- és Szabadidősport Szövetsége által rendezett atlétika országos diákolimpián szerepeltek a Kiskunhalasi EGYMI Általános Iskola tanulói. Sörös Imre igazgató azt közölte, hogy megint sikerült öregbíteni az intézmény, a város és vármegye hírnevét. A halasiak több érmet is szereztek, volt aranyérmes atlétájuk is.

Budapesten rendezte Fogyatékosok Országos Diák-, Verseny- és Szabadidősport Szövetsége az atlétika országos diákolimpiai döntőt. A Kiskunhalasi EGYMI Általános Iskola öt diákja vett részt a rangos megméretésen. A halasi fiatalok nem is akármilyen eredményeket értek el. Kádár József Dániel 200 méteres síkfutásban aranyérmet, 100 méteres síkfutásban ezüstérmet nyert, míg svédváltóban a Bács-Kiskun vármegyei csapat tagjaként 3.helyet szerzett. Kolompár Viktor kislabdahajításban 3. helyet szerzett; Kolompár Dániel pedig 100 méteres síkfutásban 7. helyen végzett, a svédváltó csapattagjaként bronzérmet nyert. Balogh Zoltán svédváltó csapattagként 3. helyen zárt, Radics Milán pedig távolugrásban szerepelt. Joggal lehet büszke az eredményekre Sörös Imre igazgató, valamint az iskola is.