Célban a Dakaron

Beérkezett a célba a Sandlander-csapat a Dakar-rallyn, mint emlékezetes az idei versenyen egy halasi fiatalember is részt vett. Víg Gáborék kedden érkeznek haza. (A kép bal szélén Víg Gábor.)

Élete nagy élményével gazdagodott Víg Gábor. A halasi rallyversenyző egy játékon nyerte el a jogot arra, hogy ott legyen a világ legnehezebb futamán, a Dakaron. Dél-Amerikában, Argentínát, Bolíviát és Chilét átszelő, több mint 9300 kilométeres kaland tegnap este véget ért. A Sandlander-csapat szépen szerepelt, kategóriájában a hetedik, összesítésben pedig a 47. helyen végzett. Gábor jól van, legutoljára december 31-én volt Kiskunhalason. A csapat és a halasi résztvevő is kedden kora este landol a Liszt Ferenc Repülőtéren.
Fotó: facebook.hu