Csíptek a Méhecskék

Hazai pályán szenvedett vereséget a megyei keresztpályás labdarúgó-bajnokságban a Kiskunhalasi FC női csapata. A lányok ugyan megszerezték a vezetést, de az ellenfél fordított.

A női keresztpályás labdarúgó bajnokság 8. őszi fordulójában a Kiskunhalasi FC a Méhecskék SE együttesét fogadta szombaton kora délután a városi sportpályán. A 24. percben Martonosi Erika révén megszerezte a vezetést a Halas, sajnos azonban a második játékrészben, az 52. és a 68. percben Lovászi Zita valamint Béres Georgina találataival fordítani tudtak a kalocsai lányok. Kiskunhalasi FC - Méhecskék SE 1-2.

A halasiak jelenleg 13 ponttal a tabella 3. helyen állnak és legközelebb, a jövő szombaton, a most ezüstös helyen tanyázó Katymárhoz utaznak.

Kép-szöveg: Tóth István