Danka Gábor bronzérme a diákolimpia országos döntőjében

Újabb remek atléta eredményről kaptunk hírt a Halas AC-től. A diákolimpia oszágos döntőjében szerepelt Danka Gábor. A Fazekas Mihály Általános Iskola diákja óriási egyéni csúccsal a harmadik helyen végzett 300 méteren.

Szolnokon rendezte meg a Magyar Diáksport Szövetség a 4. korcsoport egyéni és váltófutó diákolimpia országos döntőjét. Szloboda Mihály edző arról tájékoztatta hírportálunkat, hogy Danka Gábor, a Halas AC versenyzője a 3. helyen ért célba a 300 méteres futásban. Gábor nagy egyéni csúccsal és kiváló taktikával ezzel az eredménnyel bronzérmet szerzett a Fazekas Mihály Általános Iskolának. Testnevelő tanára Kovács Donát, edzője Szloboda Mihály. Mint megtudtuk, a tehetséges versenyző a következő évben is ebben a korcsoportban fog szerepelni.