Egyre öt

Egyre öt

Bár a vendég Kiskunfélegyháza szerzett vezetést, a végén a Kiskunhalasi FC csapata örülhetetett a női keresztpályás labdarúgó-bajnokság szombat délutáni mérkőzésén.

A listavezető Kiskunhalasi FC fogadta a Kiskunfélegyházát a bajnokság 11. fordulójában. A halasiak mindenképpen nyerni szerettek volna, ehhez képest az első negyedóra végén Bezsenyi Zsuzsanna révén a vendégek szereztek vezetést. Négy perccel később Törteli Diána egyenlített, kialakítva ezzel a félidei eredményt.

A szünet után aztán beindult a halasi gépezet. Előbb Törteli Cintia, majd Martonosi Erika is bevette a félegyházi kaput. Pályára lépése után szinte azonnal gólt lőtt Seprényi Csilla, a végeredményt Törteli Anikó állította be. Kiskunhalasi FC - Kiskunfélegyháza 5-1 (1-1). A bajnoki tabella első helyén továbbra is a halasiak állnak.