Elveszett veretlenség

Öt perc alatt kapott két gól sokkolta a Kiskunhalasi FC fiataljait ma délelőtt, a Kiskunmajsa elleni mérkőzésen. Hiába voltunk partiban a szünet után, az első öt perc mindent eldöntött.     Igazi rangadóra került sor délelőtt a városi sportpályán. A Kiskunhalas FC U15-ös csapata veretlenül várta a Kiskunmajsa elleni találkozót. Az erős kerettel bíró vendégek pillanatok alatt bevittek egy mélyütést az álmosan kezdő halasiak ellen. Egy távoli lövés akadt be a jobb felső sarokba, majd egy gyors, korszerű akció végén megint a hazai kapuban táncolt a labda. Alig telt el öt perc...   A kezdés meg is adta a meccs alaphangulatát, a metszően hideg szélben álldogáló szülők bosszúsan konstatálták, hogy a KFC fiataljainak valahogy nem jön ki a lépés. A majsaiak gyorsan, ötletesen, erőteljesen játszottak, ennek meg is lett az újabb eredménye, egy távoli löket kötött ki a kapufa segítségével a halasi hálóban. 0-3 után, a térfélváltást követően szerkezetet váltott a hazai csapat és máris többet birtokolták a mieienk a labdát.   Helyzet, lövés is volt, amely az első félidőben hiánycikknek számított. Ebben a játékrészben partiban voltunk az ellenféllel, de gólt nem sikerült rúgni. Egy felejthető első 45 percet követő izgalmas második félidő következett, de a három pontot a vendégek vihették haza. Kiskunhalasi FC - Kiskunmajsa 0-3 (0-3). A halasiaknak hét forduló után ez volt az első veresége. Kép-szöveg: Jáger Levente