Érmeket nyertek a Halasi Farkasok

Kiválóan szerepeltek a Kiskunhalasi Birkózó Klub versenyzői a Kelet-Magyarországi Régió szabadfogású bajnokságán. Az U10-es és U11-es korosztályban is érmet nyertek a halasiak - közölte Csapi Antal, az egyesület elnöke a közösségi oldalán.

A Kelet-Magyarország Régió területi, U10-es, U11-es és U13-as szabadfogású bajnokságát rendezték a hétvégén. A nagyon erős mezőnyben közel 220-an léptek szőnyegre. A Kiskunhalasi Birkózó Klub négy fővel képviseltette magát a rangos megméretésen. Mint megtudtuk, az U10-korosztályban Csikós Hunor a dobogó legmagasabb fokára állhatott fel. Az U11-es korcsoportban Boldog Bence a második helyet szerezte meg. Az U13-asok mezőnyében Horváth Emese és Cserkó Máté is nagyon küzdött, tisztesen helytállt.